De uitbraak van het coronavirus (COVID-19) heeft gevolgen voor ondernemers die internationaal zakendoen. Op het moment krijgen wij veel vragen over het virus en zakendoen met de Verenigde Staten van Amerika. Wij hebben de belangrijkste vragen en antwoorden over het griepvirus in de VS voor u verzameld.
Coronamaatregelen
Nederland heeft maatregelen genomen om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen. Op Rijksoverheid.nl vindt u een speciale pagina over het coronavirus. Daar vindt u links naar veelgestelde vragen over corona, waaronder de veelgestelde vragen voor werkgevers en ondernemers. U vindt er ook het laatste nieuws en informatie over hoe Nederland het coronavirus aanpakt.
De American Chamber of Commerce heeft een website over het coronavirus ingericht met advies en praktische suggesties voor bedrijven die in de VS opereren. Ook vindt u hier diverse maatregelen die genomen zijn om het bedrijfsleven te ontzien.